KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz halinde size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek 3d secure sms güvenliği ile sizden ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde onay anlık olarak alınmakta olup siparişiniz onaylanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt altına alınmamakta, bilgiler direkt ilgili bankaya SSL ile şifrelenerek gönderilmekte ve bankadan onay bilgisi alınmaktadır.

Bilgilerinizin güvenliği için sistemlerimiz donanımsal ve yazılımsal olarak en güncel teknolojiler kullanılarak her türlü tehdite karşı korunmaktadır. Sistemlerimizde periyodik olarak güvenlik testleri yapılmaktadır. Sitemizden tüm bankaların kredi kartları kullanılarak tek çekim işlem yapılabilmekte, aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları kullanılarak taksitli ödeme işlemleride yapılabilmektedir. Sistemimizden alışveriş yapabilmeniz için kredi kartınızın 3d secure güvenliği ile internetten alışveriş yapmaya açık olması gerekmektedir.

Kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızı internetten alışverişe açtırabilirsiniz.

TAKSİTLİ ÖDEME

Saygı değer müşterilerimiz, üzülerek bildirmek durumundayız ki; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun 27 Eylül 2016 Salı günü Resmi Gazetede yayımlanan Madde-1 / 7. fıkra da yapılan değişiklik gereği artık Kozmetik ürünlerin satışında Kredi Kartına Taksit imkanı bulunmamaktadır, bu yüzden şahsi kredi kartları ile yapılacak alışverişlerde taksitlendirme imkanı ortadan kalkmıştır.

Bu sebeple müşterilerimize sağladığımız kredi kartı ile taksitli alışveriş imkanını maalesef artık sunamamaktayız. Konu ile ilgili görüştüğümüz BDDK uzmanları Firmadan-Firmaya (B2B) türündeki alışverişlerin kapsamının henüz belirlenmediğini, konu ile ilgili çalışma yapılabileceğini belirttiler. Ancak bu durum netleşene kadar taksitli alışveriş mümkün olmayacaktır.

3D SECURE GÜVENLİK SMS ONAYI NEDİR ?

3D Secure ile yapılan ödemeler sadece kart sahibinin cep telefonuna gelen onay kodu ile tamamlanabilmektedir. Bu sayede kart sahibi dışında herhangi bir kullanıcı ödeme yapamaz. Aynı zamanda 3D Secure sayesinde, çalıntı kartlar ile yapılmaya çalışılan ödemelerin de önüne geçilmektedir. 3D Secure Sms Onayı sayesinde Kredi Kartı numarası, son kullanma tarihi ve kartın arkasında bulunan CVC kodu başkalarının eline geçemez, geçse dahi kredi kartı sahibinin cep telefonuna gelen güvenlik kodunu kart sahibi iletmeden ödeme yapılamaz.

YEŞİL BAR SSL SERTİFİKASI GÜVENLİĞİ NEDİR ?

256 BİT SSL Sertifikamız ve Güvenli Ödeme Alt Yapımız Sayesinde Bilgileriniz Sadece Sizin ve Bankanızın Arasında Bilinir. Tarafımızca yada 3. Sahıslarca Görünemez, Erişilemez ve Saklanamaz. Ödeme Koruma Alt Yapımız Sayesinde Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz.

ÖDEME SONRASI GÖNDERİM BİLGİLENDİRMESİ :

Siparişiniz, Barkodu ve Faturası İle Beraber, İçeriği Belli Olmayacak Şekilde Paketlenip (Sürat Kargo veya PTT Kargo) Firması İle Adresinize Yada İsteğinize Bağlı Talebiniz Üzerine Size En Yakın Kargo Şubesine Gönderilmektedir. Siparişinizin Kargo Gönderim Ücreti Firmamız Tarafından Karşılanmaktadır. Tüketicinin Korunması Kanunu Çerçevesinde Ücretsiz İade, Değişim ve Ücret İadesi Haklarınız Mevcuttur.

KAPIDA ÖDEME :

Siparişinize İstinaden Zorunlu Sesli Onay ve Sipariş Teyidi İçin Mesai Saatleri İçerisinde Çağrı Merkezimiz Tarafından Aranacaksınız. Siparişinize Onay Verdiğiniz Taktirde Sepetinizdeki Ürünler, Sürat Kargo veya PTT Kargo Firması İle Kapıda Nakit Ödemeli Olarak, Ücretsiz Kargo Şeklinde Adresinize Gönderilecektir. Kapıda Nakit Ödemeli Siparişlerin, Kargoya Verildiği Taktirde, Yasal Olarak Teslim Alınma Yükümlülüğü Vardır.